Nabídka pro firmy

Jsme jednou ze stabilních společností působící na českém trhu, která se specializuje na prodej, výkup a servis notebooků.

Specializujeme se na opravy základní desek notebooků, v případě poškozených spojů pod čipem je možné objednat novou základní desku. Minimalizujeme tak vrácení neopraveného notebooku. Jednáme s Vámi fér a opravy typu reflow neprovádíme vzhledem k životnosti dané opravy.

Spolupracujeme s největšími hráči na trhu v pozáručním servisu mobilních zařízení

Jste spokojeni se současným dodavatelem na opravu desek u notebooku?  Vrací se Vám notebooky po dlouhé době a neopravitelné? Často Vám tyto opravy reklamují Vaši zákazníci. U nás je to jinak.

Nenabízíme bonusové programy, slevy po první opravě nebo expresní opravy do zítra ale poctivou práci od týmu nadšenců kteří se naučili krůček po krůčku opravovat základní desky sami, vzhledem ke zkušenostem s předešlými specializovanými servisy. 

V našem servisním středisku čipy vždy měníme za nové. Notebooky důkladně testujeme včetně náběhu operačního systému, výdrže baterie a další. U každého notebooku vystavujeme vstupní a výstupní protokol s veškerými s/n čísly: pamětí, baterie, pevného disku. Máte tak vždy jistotu že notebook se vrací vždy kompletní a ve stejné konfiguraci jako při příjmu.

Přehled služeb které nabízíme velkoobchodně

preview

Oprava základních desek u notebooku

Oprava BGA čipu, grafických čipů nebo drobné opravy elektroniky základní desky – nabízíme možnost pozáruční opravy základních desek většiny značek na českém trhu. V případě je-li vadná deska přímo ve spojích, je možné desku vyměnit za novou. Cena opravy základní desky je stejná jako maloobchodní. Jelikož si vážíme našich lokálních partnerů.

 

preview

Výkup notebooku

Zanechali Vám Vaši zákazníci notebook z důvodu předpokládané vysoké ceny opravy, který by měl v případě funkčnosti zajímavou prodejní cenu? Nabízíme kompletní servis, který připraví notebook zpět k prodeji. Notebook od Vás vyzvedneme, opravíme základní desku notebooku, vyjmeme pevný disk, osadíme novým a nainstalujeme operační systém. Notebook kompletně vyčistíme a renovujeme všechny jeho části. S přípravou repasovaných notebooku máme několikaleté zkušenosti.

 

preview

After Market Services

Provozujete internetový obchod s novými, předvádějícími či repasovanými notebooky? Vrátil se Vám notebook na reklamaci popřípadě po 14 denní lhůtě bez udání důvodu a nemáte čas se věnovat jeho znovu zprovoznění? Zkuste nás, díky nám ušetříte velké množství času. Notebook připravíme zpět k prodeji, reinstalujeme systém, kompletně vyčistíme, otestujeme, zkompletujeme a zabalíme. Takto hotový notebook zpět odešleme. Nic již nebude bránit dalšímu prodeji na Vašem eshopu.

Neslibujeme nesplnitelné a s našimi partnery jednáme narovinu. Chcete změnu? Napište nám.

Napište nám

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám a odpovědný pracovník naší společnosti Vás bude obratem kontaktovat.