SERVIS TABLETŮ

Rychlý pozáruční servis tabletů všech typů. Zajišťujeme nejen opravy tabletů Acer, Asus, Lenovo, Samsung, Toshiba, iPad, Prestigio ale také opravy jakýchkoliv neznačkových nebo méně známých značek tabletů, které jsou běžně k dostání na našem trhu. Servis tabletů poskytujeme i pro tablety dovezené ze zahraničí.

Na jakých pobočkách tablety opravujeme?

Tablety opravujeme pouze na některých našich pobočkách: PardubiceHradec KrálovéJihlavaPříbramOlomoucMost, na ostatních pobočkách opravujeme pouze notebooky.

Jaké značky tabletů nejčastěji opravujeme?


 

 

Nejčastější opravy v našem servisním středisku:

preview výměna napájecího konektoru

preview výměna displeje

preview

preview výměna digitizéru

preview výměna home button

preview přehrání SW

veškeré opravy tabletů řešíme po konzultaci s Vámi v co nejkratším možném čase

Mechanické poškození

Mezi nejčastější závadu tabletů patří ta, jež jsou mechanického původu. Tablet je poměrně křehký, proto již při menším nárazu hrozí, že se poškodí. Většinou je porušen displej, který buď praskne, nebo nereaguje na dotyk. V takových případech stačí vyměnit displej či dotykové sklo. Velmi častou závadou u tabletu je porucha napájení. Tablet lze nabíjet pouze v určitém úhlu, popřípadě se konektor vylomený celý napájecí konektor.

Softwarové poškození

U mnoha tabletů se stává zamrzáváním či samovolným vypínáním. Hrozbou jsou viry, které se při stahování lehce dostanou do Vašeho tabletu. Při chybné aktualizaci systému v tabletu se může tablet restartovat po spuštění se

zobrazí pouze logo výrobce, popřípadě zelený panáček android a kolečko načítání.

 

 

Tablet

Jaká je cena opravy tabletu?

Jednoduše zjistíte cenu opravy online během pár vteřin.

 

Máte dotaz ohledně ceny opravy nebo otevírací doby na nejbližší pobočce? Zkuste nejčastější dotazy, případně nám zašlete dotaz.

Slider