O nás

Společnost Enter Computer byla založena v roce 2008, aby vyplnila vakuum na poli servisních služeb a profesionální údržby informačních technologií v Plzni a okolí.

Na základě poptávky Vás, našich klientů po servisních službách v jiných městech Západočeského kraje, jsme rozšířili naší působnost servisních služeb po celém území západních Čech. V současnosti poskytujeme servisní služby po celé České republice. Poškozený notebook můžete přinést na jednu z našich poboček nebo využijte svozu zdarma po celém území ČR.

Nabízíme Vám pozáruční i záruční expresní servis notebooků za příznivé ceny. U záručních oprav opravujeme prasklé displeje, prasklé panty, polité notebooky, reinstalace systému včetně záchrany dat.

 

V současnosti Enter Computer poskytuje nejen okamžitý 24 hodinový servis počítačů, notebooků a veškeré výpočetní techniky se zaměřením na komplikace vzniklé poruchou hardware nebo software, ale skutečně ucelený souhrn služeb mezi které platí zejména:

dálková a lokální správa počítačových sítí

návrhy a realizace počítačových sítí

záchrana a obnova dat s poškozených médií

 návrhy počítačových sestav, serverů

 prodej a servis repasované výpočetní techniky se zárukou až 24 měsíců

 tvorba webových stránek a SEO optimalizace pro vyhledavače.

 

Všechny zakázky (záruční servis i pozáruční servis PC techniky) a to ať už se jedná o složitý hardwarový nebo softwarový problém na PC, notebooku, se snažíme řešit okamžitě, nejpozději však do druhého dne.

                                                                           Naším cílem je spokojený zákazník

 

naše reference: Signum stavební stroje s.r.o, INTERSOFT-Automation s.r.o, blue projects agency s.r.o, Doprava a mechanizace a.s, David a Jakub s.r.o, Švejk Restaurant u zeleného stromu Nepomuk, TRANSALPINUS s.r.o, Multicar West s.r.o, STAVOINVEST GROUP s.r.o, Krajská hygienická stanice Plzeň, PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE s.r.o, Město Toužim a další.

 Ekologická likvidace elektroodpadu

naše reference: Masarykova základní škola Zruč-Senec, Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň, MAT Group s.r.o, Krajská hygienická stanice se sídlem v Plzni, Fořt a synové - krematorium pohřební služba s.r.o, INTERSOFT-Automation s.r.o, Tenisová hala Dobřany s.r.o a další.