Lenovo ThinkCenter M71e

PDFTiskEmail

Prodejní cena4390,00 Kč
Sleva
Intel Pentium G630 (2,70GHz, 3MB Cache), Intel HD Graphics, 8GB RAM, 500GB HDD, 4x USB 2.0 vzadu, 2x USB 2.0 vepředu, LAN, VGA, DVI, sériový port RS-232, DVD-RW, Audio IN/OUT, PS2, vestavěné reproduktory, čtečka paměťových karet, Windows 7 Professional

Záruka 24 měsíců
Skladem Brno
Popis

Detailní popis produktu

Jedná se o cenově dostupné základní stolní počítače pro obecné použití v kanceláři, které nabídnou výborný poměr cena/výkon. Pořiďte si výkon za rozumnou cenu v moderním provedení značkového výrobce.

Profesionálně navržená kompaktní skříň umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím. Porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat; zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

Stolní počítač Lenovo ThinkCentre M71e je vybavený procesorem Intel Pentium G630 o frekvenci 2,7GHz s vyrovnávací pamětí 3MB, který spadá do rodiny Sandy Bridge a integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics.

O velmi rychlou odezvu na vámi zadané úkoly počítače se s přehledem postará operační paměť o velikosti 8GB. Svá data můžete ukládat na HDD disk o velikosti 500GB. Vše běží na nainstalovaném operačním systému Windows 7 Professional.

Mezi jeho výbavu dále patří LAN pro připojení kabelového Ethernetu, 6x USB 2.0 pro připojení velkého množství externích periferií, VGA a DVI pro připojení zobrazovacího zařízení, sériový port RS-232 jakožto předchůdce dnešních USB, DVD-RW, vestavěné reproduktory, vstupy a výstupy na AUDIO a čtečka paměťových karet. Počítač je dodáván sesíťovým kabelem (1,8 metru).

Tento stolní počítač si hravě poradí s veškerou prací na internetu i v kanceláři.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.