Menu

Reflow? nenechte si zničit notebook!


 po spuštění notebooku blikají kontrolky, hučí větrák ale nenaběhne obraz? 

Ball grid array znamená v překladu kuličkové pouzdro. Na něm je připevněn počítačový čip, který se společně s mnoha dalšími součástkami stará o chod počítačového zařízení.  Stává se ovšem, že čipy vypovědí svoji službu.

Ne každá porucha na notebooku je důvodem k tomu aby lidé zakoupily nové zboží, Enter Computer vymění měsíčně velké množství vadných čipů a zprovozní tak svým zákazníkům jejich stávající notebooky, které spolehlivě zastanou další práci. Navíc zákazníkům jako garanci kvality poskytujeme 12 měsíční záruku.

 

Při opravách počítačových čipů vždy vyměňujeme vadné čipy za nové. "Nepoužíváme žádné čipy které se již dříve používali", konstatuje majitel firmy Karel Mach. Aby měl klient jistotu provedené výměny, naši technici vždy k opravenému notebooku přiloží původní vyměněný čip.

 

Podle Karla Macha jsou finanční náklady na výměnu nového čipu poněkud vyšší, na oplátku však zákazník získá kvalitní opravu notebooku kterou od nás očekává. Mimo jiné při opravě základní desky čistíme ventilátory včetně přepastování dodává Karel Mach. Právě ucpané větrací soustavy a s tím spojené přehřívání notebooku bývá příčinou poškození a snižování životnosti notebooku.    

 

Enter Computer je v otázce kvality své práce i použitých náhradních dílů tak sebevědomý, že zákazník získá roční záruku.

  

Jakou opravu notebooku vlastně zvolit?         

 reflow - jedná se o nespolehlivý a amatérský způsob opravy 

To je v podstatě nahřátí čipu, čímž se docílí jeho zprovoznění, pozitivní efekt je pouze krátkodobý. Je to nejčastější způsob se kterým se setkáváme v servisech, podle nás je reflow podvod na zákazníka kterému se nedostává kvalitní opravy a navíc z 90% u "nahřáté desky" již nebude možnost další opravy ale je nutná výměna základní desky dodává Karel Mach.  

 

reball - Reball je proces, kde se chip odpájí od základní desky, očistí se veškeré pájecí spoje, nanesou se nové vodivé kuličky na chip a chip (původní) se znova připájí na základní desku. Vzhledem k tomu že Vám zpět připájí původní čip je též pozitivní efekt opravy pouze krátkodobý nejedná se ale o kvalitní opravu notebooku

výměna čipu za nový se zárukou 12 měsíců, díky kterému získá zákazník plnohodnotnou a kvalitní opravu Vašeho notebooku.

 

Chtěli bychom objednat servis, jak postupovat?

notebook můžete přinést na jednu z našich poboček, nebo si jej nechat svézt zdarma stačí vyplnit servisní formulář. Službu poskytujeme po celé České republice. 

 po převzetí notebooku do servisního střediska, provedeme diagnostiku závady a s ohledem na vaše požadavky stanovíme postup opravy vašeho notebooku

po provedení diagnostiky vás telefonicky kontaktujeme s cenovou nabídkou opravy a dodací lhůtou notebooku

realizace opravy provádíme pouze v případě schválení cenové nabídky ze strany zákazníka (diagnostika je od nás vždy zdarma i v případě zamítnutí opravy)

po opravě zařízení si budete moci vyzvednout notebook na našich servisních pobočkách nebo Vám notebook zašleme smluvním dopravcem ZDARMA.

 

Nejčastější otázky

 

 

 Opravdu je doprava do servisu a zpět zdarma?

Ano u nás skutečně žádné poplatky za dopravu nenajdete, doprava do servisu a zpět je zdarma po celé ČR.

 

 Když si po diagnostice notebook nenechám opravit budu něco platit?

V případě že zamítnete cenový návrh opravy nic neplatíte a notebook si vyzvednete na nejbližší pobočce nebo Vám pošleme ZDARMA zpět k Vám domů.

 

 

 

 

servisní místa po celé ČR

                 Objednejte si SVOZ ZDARMA  

 Přijďte k nám na pobočku, nebo využijte svozu zdarma!      

Jak připravit notebook k přepravě ?

Zde najdete návod jak správně zabalit notebook k přepravě.

Nevíte si rady, kontaktujte nás.

                                                              více informací

Servis tabletů po celé ČR

                 Diagnostika ZDARMA  


 

vytopené tablety, prasklé displeje, oprava napájecího konektoru....

Go to top